Verseny eredményeink a 2018 – 2019-es tanévben
Iskolánk tanulói a területi, megyei, nemzetközi és országos levelezős versenyeken az alábbi eredményeket érték el.
Szigetközi Népdaléneklési verseny – Győrzámoly
Eördögh Regina 3. o. – 1. helyezés
Felkészítő: Horváth Krisztina
Öttevényi Általános Iskola olvasási és helyesírási verseny
Földi Erika 2. o. – 3. helyezés – helyesírás
Riedl Bernadett 3. o. – 2. helyezés – helyesírás
Bánfi Panna 3. o. – 3. helyezés – helyesírás
Bézi Édua 4. o. – 2. helyezés – olvasás
Felkészítők: Rózsáné Steininger Anikó, Németh Péterné, Halászné Kovács Beáta
„Képes vagyok rá!” – SNI verseny Lébény 5. – 6. oszt. korcsoport
Kovács Adrián 5. o. – különdíj
Felkészítő: Frank Györgyné
Pilinszky-nap Nyúl – népdaléneklési versenyen arany minősítés
Horváth Veronika 2. o.
Eördögh Regina 3. o.
Szente Vanessza 6. o.
Felkészítő: Horváth Krisztina
- Rézfúvós Találkozó és Minősítő Verseny Jánossomorja
Horváth Noel 3. o. – bronz fokozat
Felkészítő: Buborék Károly
Advent Angyalai rajzpályázat Győri Kossuth Lajos Általános Iskola
Stinner Luca 5. o. – 1. helyezés
Potyondi Márton 4. o. – 2. helyezés
Szalai R. Júlia 5. o. – 2. helyezés
Pálfi Adél 6. o. – 2. helyezés
Pálfi Abigél 5. o. – különdíj
Felkészítő: Lázárné Verebes Ilona
„Fújdogál a szél” Nemzetközi Népdaléneklési Verseny Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola
Eördögh Regina 3. o. – nívódíj
Miklósi Énekes Pacsirták – különdíj
Tagok: Horváth Réka, Horváth Veronika, Babos Lenke, Adács Antónia, Eördögh Regina, Nagy Dorka, Riedl Bernadett, Sin Patrícia, Szente Vanessza
Felkészítő: Horváth Krisztina
Tudásbajnokság tanulmányi verseny I. félév
Hajós Dorka 7. o. – arany fokozat biológia tantárgyból
Felkészítő: Galántai Hajnalka
Cziráki Lajos Komplex Képzőművészeti Egyéni Tanulmányi Verseny megyei forduló
- helyezés
Riedl Eszter 1. o.
Móricz Petra 2. o.
Riedl Bernadett 3. o.
Sághi Zsófia 4. o.
Farkas Rebeka 5. o.
Pálfi Abigél 5. o.
- helyezés
Ludikár Alexandra 3. o.
Ábrahám Amanda 5. o.
Farkas Rebeka 5. o.
III. helyezés
Szabó Anna 1. o.
Riedl Anna 2. o.
Takács Kitti 2. o.
Dicsérő oklevél kimagasló teljesítményért
Hajós Áron 3. o.
Kritzer Bianka 3. o.
Felkészítők: Lázárné Verebes Ilona, Szabadiné Hécz Ildikó
Czuczor Gergely Nyelvművelő Verseny megyei döntő
Benedek-Nikli Hunor 8. o. – 5. helyezés
Felkészítő: Kovács Diána
Barsi Ernő Megyei Népdaléneklési Minősítő Verseny területi fordulója Mosonmagyaróvár
Eördögh Regina 3. o. – kiemelt arany minősítés
Miklósi Énekes Pacsirták – arany minősítés
Tagok: Adács Antónia, Eördögh Regina, Riedl Bernadett, Finta Diána, Sin Patrícia, Farkas Réka, Korcz-Tóka Tamara, Szente Vanessza
Felkészítő: Horváth Krisztina
Térségi Zeneiskola Találkozó Lébény
Bánfi Panna 3. o. – elismerő oklevél
Felkészítő: Pál Tibor
Költészetnapi helyi szavalóverseny
1.– 2. oszt.
Sári Dominik 1. o. – 1. helyezés
Szente Brendon 2. o. – 2. helyezés
Sterkovich Zoé 2. o. – 3. helyezés
- – 4.oszt.
Cseresnyés Ferenc 4. o. – 1. helyezés
Eördögh Regina 3. o. – 2. helyezés
Sághi Zsófia 4. o. – 2. helyezés
Bézi Édua 4. o. – 3. helyezés
Lőrincz Eszter 3. o. – különdíj
Felső tagozat
Kizilirmak Mira 5. o. – 1. helyezés
Szalai R. Júlia 5. o. – 2. helyezés
Szente Vanessza 6. o. – 3. helyezés
Tilai Lajos Emléktorna – Kunsziget II. hely
Tagok: Adács Levente, Németh Adrián, Molnár Dávid, Adács Márton, Kolonits Zalán, Lakatos Brúnó, Adács Barnabás, Torma Gergely,
Gárdonyi Géza Országos Logikaverseny területi döntő – Győr
Tóka Fanni 2. o. – VI. helyezés
Raczenböck Balázs 3. o. – IX. helyezés
Felkészítő: Rózsáné Steininger Anikó
Kalmár László Országos Matematika Verseny megyei döntő
Tóth Alex 4. o. – 11. helyezés
Salamon Bence 4. o. – 11. helyezés
Felkészítő: Halászné Kovács Beáta
Benedek-Nikli Nimród 5. o. – 12. helyezés
Felkészítő: Szabadiné Hécz Ildikó
Barsi Ernő Megyei Népdaléneklési Minősítő Verseny megyei döntő
Eördögh Regina 3. o. – kiemelt arany minősítés szóló kategória
Miklósi Énekes Pacsirták – arany fokozat énekegyüttes kategória
Tagok: Horváth Veronika, Németh Zsófia, Adács Antónia, Eördögh Regina, Lőrincz Eszter, Riedl Bernadett, Sin Patrícia, Szente Vanessza, Babos Lenke
Felkészítő: Horváth Krisztina
Tudásbajnokság megyei döntő
Nátz Barnabás 7. o. – 1. helyezés – történelem
Benedek-Nikli Hunor 8. o. – 1. helyezés – irodalom
- helyezés – matematika
Nátz Barnabás 7. o. – 3. helyezés – anyanyelv
- helyezés – biológia
Horváth Noel 3. o. – 7. helyezés – környezetismeret
Bézi Édua Mónika 4. o. – 8. helyezés – környezetismeret
Hajós Dorka 7. o. – 8. helyezés – biológia
Benedek-Nikli Nimród 5. o. – 12. helyezés – matematika
Benedek-Nikli Zsombor 2. o. – 27. helyezés – matematika
Felkészítők: Kovács Diána, Molnár Gábor, Szabadiné Hécz Ildikó, Galántai Hajnalka, Halászné Kovács Beáta, Németh Péterné, Rózsáné Steininger Anikó
Tudásbajnokság Országos Levelezős verseny – országos eredmény
Nátz Barnabás 7. o. – 10. helyezés – történelem
Benedek-Nikli Hunor 8. o. – 21. helyezés – irodalom
Felkészítők: Molnár Gábor, Kovács Diána
Gratulálok minden versenyző tanulónak az elért eredményekért! Köszönöm a felkészítő pedagógusok munkáját!